O NÁS

Zjisti více o nás. Čemu se věnujeme.

My jsme DetailWash.cz

Naším koníčkem jsou auta,

a tak jsme pro vás vytvořili síť provozoven se školenými profesionály, kteří se postarají o vaši maximální spokojenost.

Jakým službám se věnujeme?

Šetrné ruční mytí vozidel na úrovni. S mnohaletou praxí a zkušeností uržujeme klientům vozy čisté a voňavé v léťě i zimě. Používáme prémiové šampony s křemičitými sealanty pro maximální efekt a lesk vozu.

Renovace laku od jednoho dílu až po přípravu vozidla na výstavu, či na prodej. Strojní leštění laku tím nejmodernějším vybavením pro autodetailing. Rozleštíme zašlý lak, nebo lehký škrábanec či odřeninu profesionálně za rozumnou cenu s garancí maximální spokojenosti. Dejte i vy svému vozu nový vzhled.

Certifikovaná aplikace keramického povlaku 1971NanoCoating Jsme proškoleni k aplikaci nejlepší keramické ochrany na Českém trhu. Garance maximální ochrany a tvrdosti povlaku po dobu až 5 let. Keramickou ochranu aplikujeme na lak, kola, plasty, podvozek, zádveří, okna a kůži. Díky keramickému povlaku bude mít váš vůz vzhled nového, na laku se neudrží se ani kapka vody a to po dobu až pěti let dle zvoleného balíčku.

Detailní čištění interiérů Vyčistíme zašlý interiér vozu, přeluxujeme vám automobil v pronájmu, nebo rovnou kompletní detailing interiéru? U nás si určitě vyberete! Profesionálové u DetailWash.cz budou na vaše vozidlo připraveni 💪!

Mobilní parní čištění automobilů přímo k vám domů či do práce ve vámi zvolený čas i hodinu. Jezdíme 24/h denně a jsme vybaveni tou nejmodernější technologií pro ekologické a velice účinné mytí vozidel v terénu za pomoci parního stroje Optima XD.

Výhodné řešení údržby firemních vozových parků a flotil. Ceníky na míru. Šetříme čas i peníze.

Poskytujeme:
Kompletní úklidové služby
Úklid kanceláří a komerčních prostor
Čištění pohovek a koberců

DetailWash.cz


Partneři

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Top