O NÁS

Zjisti více o nás. Čemu se věnujeme.

Kdo jsme a čemu se věnujeme ?


Jsme 15-členný tým, který se stará o čistotu a maximální ochranu Vámi zvoleného materiálu, domu, objektu či jakéhokoliv dopravního prostředku.

Certifikovaná aplikace keramického povlaku 1971NanoCoating. Jsme proškoleni k aplikaci nejlepší keramické ochrany na Českém trhu.

Garance maximální ochrany a tvrdosti povlaku po dobu až 5 let.
Keramickou ochranu aplikujeme na plasty, kov, sklo, kůži, dřevo, zeď a podlahu.

Máme přes 15 let praxi v oboru nanášení
nano-ochrany na různé druhy materiálů.

Jsme držiteli dvou certifikátů v detailingu.

Renovace laku od jednoho dílu až po přípravu vozidla na výstavu, či na prodej. Strojní leštění laku tím nejmodernějším vybavením pro autodetailing. Rozleštíme zašlý lak, nebo lehký škrábanec či odřeninu profesionálně za rozumnou cenu s garancí maximální spokojenosti.
Mimo jiné :

Šetrné ruční mytí vozidel na úrovni. S mnohaletou praxí a zkušeností uržujeme klientům vozy čisté a voňavé v léťě i zimě. Používáme prémiové šampony s křemičitými sealanty pro maximální efekt a lesk vozu.

Detailní čištění interiérů. Vyčistíme zašlý interiér vozu, přeluxujeme vám automobil v pronájmu, nebo rovnou kompletní detailing? U nás si určitě vyberete! Profesionálové u DetailWash.cz budou na vaše vozidlo připraveni 💪!

Mobilní parní čištění automobilů přímo k vám domů či do práce ve vámi zvolený čas i hodinu. Jezdíme 24/h denně a jsme vybaveni tou nejmodernější technologií pro ekologické a velice účinné mytí vozidel v terénu za pomoci parního stroje Optima XD.

Výhodné řešení údržby firemních vozových parků a flotil. Výhodné ceníky pro firemní zákazníky sestavujeme individuálně na míru.


Poskytujeme:
Kompletní úklidové služby domů i bytů
Čištění venkovních teras
Úklid kanceláří a komerčních prostor
Čištění pohovek a koberců

DetailWash.cz
Svět nanotechnologií.


Partneři

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Top