KERAMICKÉ LAKOVÁNÍ

CHRAŇ SVÉ AUTO NEJLEPŠÍMI PŘÍPRAVKAMI

Informace o keramickém lakování


Stříkaná keramická ochrana

Nejprestižnější keramická ochrana
1971 NanoCoating s maximální možnou tvrdostí uspokojí i ty nejnáročnější klienty! Keramická ochrana se aplikuje ve dvou až pěti vrstvách o tloušťce až 1 μm, nanáší lakovací pistolí, díky čemuž se dostane úplně všude a vytvoří okolo vozu jakýsi "štít". Keramická ochrana má nejen velmi silné hydrofobní schopnosti, ale také je pravděpodobně jedním z nejvíce antistatických produktů pro automobilové laky a přitahuje minimální množství nečistot a prachu. Je odolný vůči jakémukoliv typu chemikálie s hodnotou pH v rozmezí 2 až 11, to znamená, že silné kyseliny a zásady mají malý vliv na životnost tohoto povlaku. Neuvěřitelná odolnost vůči škrábancům a při lehkých poškozeních, dochází při zahřátí laku ke slévání keramické ochrany. Stejnou péči a ochranu dostává celá sada disků a mezidveřní prostor. Těšit se můžete na maximální „zrcadlový“ efekt minimálně po dobu garance 1- 5 let dle zvoleného balíčku.Balíček ECO ONE
Kompletní detailing vozu včetně interiéru, dekontaminace a jednokrokové leštění karoserie. Aplikace keramické ochrany 1971 NanoCoating na celý vůz včetně alu disků s garancí na 1 rok.

Objednat


Balíček GRANT TREE
Po kompletním mytí a dekontaminaci laku, detailujeme interiér vozu. Poté vůz připravíme na následné dvoukrokové leštění s lehkým broušením laku. Aplikace keramické ochrany 1971 NanoCoating ve dvou vrstvách s garancí na 3 roky.

Objednat


Balíček GOLD FIVE
Kompletní detailing interiéru včetně keramické ochrany na kůži. Renovace laku, alu disků a zádveří. Leštění všech venkovních oken včetně tekutého skla. Aplikace nejtvrdší keramické ochrany na trhu od 1971 NanoCoating s garancí na 5 let!

Objednat

Těšíme se na tvou návštěvu!

Top