NANO-KERAMICKÁ OCHRANA

Používáme 1971NanoCoat NO.5 9H+


Co je nano-keramická ochrana?

Ošetření materiálů nano keramickou ochranou 1971NanoCoat NO.5 9H+.
Velice novodobá a inovativní metoda, jak ochránit různé materiály před okolními vlivy.
Materiál po každém umytí vypadá jako nový !Keramická nano ochrana laku má vynikající vodu odpuzující vlastnost. Kromě toho úspěšně odráží špínu a bakterie, proto ošetřený povrch nemusíte často mýt a čistit.
K bezchybnému vzhledu pak stačí občas povrch opláchnout malým množstvím vody.
Unikátní 3D keramická molekulární maticová struktura je navrhnuta tak, aby nabídla vynikající odolnost proti poškrábání, chemikáliím, vlhkosti, ÚV.
1971NanoCoat NO.5 9H+ má také vysokou odolnost i vůči lepkavým špínám i barvě ve spreji !

Na co se ošetření nano keramickou ochranou používá ?

Začalo to při letech do vesmíru, kde je v uzavřeném prostoru kosmických lodí velké riziko bujení zhoubných patogenů a plísní. NASA vyvinula tento přípravek pro ochranu kosmických lodí ve vesmíru.
Dále se již několik let používá v automobilové dopravě, tedy v zátěžovém, dynamicky se měnícím prostředí, vydrží až pět let. Ošetřuje se nejen interiér, ale i exteriér - sedačky, volant, madla apod. Neudrží se špína, voda ani bakterie.
A ta co se náhodou přichytí jde pak velice dobře odstranit. Ale nejen to. I buněčné membrány mají problém se trvale přichytit. Tedy i bakterie, plísně apod.
Máme jej ihned k dispozici a vzhledem k praktické mnohaleté praxi s aplikací 1971NanoCoat NO.5 9H+, jsme připraveni k okamžitému ošetření požadovaných povrchů.

Životnost :

NO.5 9H+ - Životnost až 5 let dle opotřebení povrchu.

NO.3 9H - Životnost až 3 roky dle opotřebení povrchu.

NO.1 9H - Živostnost až 1 rok dle opotřebení povrchu.


Použití :

Doporučení pro aplikaci na : madla, kliky dveří a oken, sanitární zařízení, stoly, konferenční stolky, botníky, židle, pulty, kuchyňské pracovní desky, případně celé plochy stěn či podlah, terasy, garážová vrata, výlohy, závodní automobily, automobily, motocykly, lodě, letadla, vrtulníky, kamiony.

Firemní zákazníci u nás mají 10% slevu veškeré služby.
Ceny upravujeme podle objemu objednávky.Zaslat nezávaznou poptávku.


Detail Wash - Svět nanotechnologií.

Top