SLUŽBY

vyberte si z následující nabídky služeb.

Služby k výběru

Veliký výběr od základního číštění auta až po detailní číštění interiéru a exteriéru.

Latest Products Image

AUTOSERVIS

Potřebujete vyměnit olej? Vyměnit filtr nebo nastavit světlomety? Nabízíme komplexní opravy a údržbu všech druhů osobních a užitkových motorových vozidel pro soukromé i firemní zákazníky.

Latest Products Image

PNEUSERVIS

Píchli jste? Potřebujete přezout pneumatiky? S těmito starostmi si u nás dokážeme poradit. Můžete si u nás nechat opravit pneumatiky všech typů i rozměrů. Provádíme veškeré pneuservisní práce s největší zodpovědností.

Latest Products Image

LAKOVNA A KLEMPÍRNA

Pro drobné opravy i rozsáhlé rekonstrukce výměny karosérie Vašeho vozu je v DetailWash k dispozici moderně vybavená klempírna lakovna, kde jsou k zásahu připraveni zkušení a proškolení technici.Latest Products Image

DIAGNOSTIKA A OPRAVA JEDNOTEK

Diagnostika aut je velice důležitá, jelikož dokáže mnohé odhalit. Závady, které pomocí diagnostiky odhalíme, dokážeme opravit a zákazník získá jistotu kvalitně odvedené práce.

Latest Products Image

DETAILNÍ ČIŠTĚNÍ / RENOVACE LAKU

Oživíme vzhled každého auta. Nabízíme také detailní péči o vzhled vozidel jak zvenčí tak uvnitř. Postaráme se třeba o celkové čištění a leštění laku, keramickou ochranu či voskování a renovaci laku.

Latest Products Image

KERAMICKÉ LAKOVÁNÍ

Běžně používáme ty nejkvalitnější vosky od nejlepších firem jako jsou 1971 NanoCoating a mnoha dalších. Vosk je dobrý způsob jak ochránit Váš vůz před nepříznivými podmínkami a dodat mu nádherný lesk. Pokud však chcete něco navíc, jsme tady pro Vás.Začni už dnes ochranou laku svého vozu

Těšíme se na tvou návštěvu.

Top