SLUŽBY

vyberte si z následující nabídky služeb.

Služby k výběru

Veliký výběr od základního číštění auta až po detailní číštění interiéru a exteriéru.

Latest Products Image

RUČNÍ MYTÍ CENA OD 390,-

Ruční mytí karoserie prémiovým šamponem Gyeon. Odstranění hmyzu a nečistot z běžného provozu, pečlivé umytí kol či disků. Mytí celé karoserie a vnější části vozu. Poté důkladný oplach a vysoušení savým mikrovláknem.

Latest Products Image

DETAILING INTERIÉRU CENA OD 990,-

Potřebujete narychlo vyčistit interiér vozu od školeného profesionála ? Čistíme vodou, parou a tou nejmodernější technologií, která jde s dobou. Základem tohoto programu je lux celého vozu, čištění mezi dveřního prostoru.

Latest Products Image

KERAMICKÉ POVLAKY CENA OD 16990,-

1971NanoCoating Certifikované detailingové studio v Praze nabízí profesionální aplikaci prestižní keramické ochrany s životností od jednoho do pěti let. V ceně je zahrnutá dekontaminace a leštění laku.



Latest Products Image

Nano - VOSKY CENA OD 790,-

Chcete Svůj vůz nejen čistý, ale i ošetřený vybranou nanotechnologií pro jeho maximální ochranu a lesk od několika měsíců až po několik let. Základem je tekutý keramický vosk od Meguiar's dodá Vašemu vozu lesk a ochranu až na několik týdnů.

Latest Products Image

RENOVACE LAKU CENA OD 4990,-

Profesionální leštění a renovace karoserie od těch nejzkušenějších detailerů. Svěřte i Vy svůj vůz do rukou odborníka. Nabízíme kompletní služby v oblasti leštění a renovace laku na té nejvyšší úrovni.

Latest Products Image

DÁRKOVÉ POUKAZY CENA OD 1200,-

Věnujte Svému blízkému či kolegovy v práci exklusivní dárek v podobě dárkového poukazu na luxusní čištění od firmy Detail Wash v hodnotě 1200,-, 2500,- a 5000,-Kč. A využijte služeb Detail Wash po celý rok !







Začni už dnes ochranou laku svého vozu

Všechny uváděné ceny jsou bez DPH.

Top